Referanslar

Pergola sistemi kullanılmıştır, raylı olan sistem sayesinde kumanda ile yazın yazlik, kışın kışlık olarak kullanıla bilir, ithal malzeme şık tasarım İzmir Tente firmamız kurmaktadır, motor gücü becker motordur, kesinlikle arıza yapmayan motor 5 yıl garantilidir, pergola m2 fiyatlarımız için müşteri hizmetlerinden bilgi alanabilir.

İzmir Tente raylı sistemlerinde deneyimli kadroları ile tüm ege bölgesine hizmet vermektedir, servis ağı geniş olan firmamız servis araçları ile ücretsiz olarakda çalışma yapmaktadır, yaptığımız tüm tente sistemlerinde 2 yıl işçilik garantisi vardır, malzeme olarak da kemik iskelet ve motor 5 yıl garantilidir, detaylar için arayınız.

Şık gösterişli ve özel olarak üretilen malzemelerden kullanılan sistemlerimiz sadece İzmir Tente firmamız tarafından montaj yapılmaktadır, görselliğe önem veren ve proje bazlı çalışan ender firmalardan olan İzmir Tente sürekli büyüme odaklı çalışmaktadır. Yaptığımız çalışmalar için galeri bölümünden takip edebilirsiniz.

Kaliteli malzeme ve görünüm açısından İzmir Tente tente firmaları arasında öne geçen ve daima müşteri odaklı çalışan bir şirket olmuştur, teknolojiyi kullanan ve günümüz modellerini takip eden İzmir Tente kurumsal Firmalara yönelik uygun fiyat garantisi sağlamaktadır. tüm projeler için info@izmirtente.info adresine mail  atarak bilgi alabilirsiniz.